Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tanışma / Bölüm Hakkında / Amaç-Metot-Geliştirme
#1
Information 
[Resim: kd_tan_ma.png]


Tanışma bölümümüzün amacı birbirimizi tanımak-kaynaşmak benzer hobiler veya uğraşlar üzerine çalışan ve erişilebilir mesafelerde olan arkadaşlarla iletişim kurmak kısaca Kitlesel Dikta çatısı altında bir aile oluşturmak olarak tanımlanabilir.

Kitlesel Dikta olarak en büyük uğraşımız bir birliktelik sağlayabilmek. Bunun yolu da öncelikle birbirimizi tanımaktan geçiyor. Burada kendimizi tanıtmamızın en azından bir "ön izlenim" vermemizin bizi birbirimize da ha da yakınlaştıracağını düşünüyorum. Hem böylelikle bir işimiz olduğunda "Ha, bir arkadaş vardı. Şu işten anladığını yazmıştı. Bir danışayım bakalım." diyebileceğimiz bir ortam oluşturmuş oluruz. Bunun dışında aynı şehirden veya başka şehirlerden bize açılan kapılar da elde etme fırsatımız olabilir. Bu nedenle ben "Tanışma" bölümünün önem arz ettiğini düşünüyorum. Ve topluluğunuza üye olan herkesin kendini bu bölümde tanıtmasını tavsiye ediyorum.

Peki kısaca kendimizi nasıl tanıtacağız?

Kendimizi tanıtmak için; adımızı, yaşımızı, yaşadığımız yeri, varsa okuduğumuz veya bitirdiğimiz okulu, çalışıyorsak çalıştığımız iş dalını, ilgilerimizi, uğraşlarımızı yazmamız yeterlidir. Tabi isteyen arkadaşlar kendilerini tuttukları takımdan giydikleri ayakkabı numarasına kadar daha ayrıntılı tanıtabilirler.

"Tanışma" bölümümüzün bizleri birbirimize daha kaynaştıracağını ümit ediyor herkese hayırlı günler diliyorum.

Kitlesel Dikta - Tanışma
Buna bir imza gözüyle bakabilirsin yada bir ..
Alıntı


Konuyu Paylaş

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi