Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KD Kazanç Ortaklığı
#1
Exclamation 
Sevgili Kitlesel Dikta üyeleri, hepimiz bu ailenin bir ferdiyiz ve hepimiz için kazançlı olacak bir karara vardık. Artık aldığımız karar gereği sitemizde yaptığımız her faaliyet bizlere maddi bir gelir sağlayacak. Açtığımız başlıklar, yazdığımız yazılar, yaptığımız yorumlar hatta sitede çevrimiçi bulunma halimiz dahi bize gelir sağlayacak. Hesaplamalar site üzerinde sistem tarafından otomatik olarak hesaplanacaktır.

Ödemeler iki şekilde gerçekleşecektir.
1- PayPal hesabı üzerinden
2- Kontör aktarma üzerinden

Ödemelerden site adına sorumluluk bana ait olup tarafımca her ayın 5'i ile 10'u arasında yapılacaktır. Ancak ihtiyaç durumlarında şahsıma özel mesaj yoluyla bildirilmesi halinde ay bitmeden de ödemeler gerçekleştirilebilmektedir.

Ödemelerin PayPal üzerinden yapılmasını isteyen üyeler PayPal hesap numaralarını, kontör atma ile ödeme yapılmasını isteyen üyeler cep telefon numaralarını şahsıma özel mesaj yoluyla bildirmelidirler. Aksi halde ödeme yapabilmemiz olanaklı değildir. Ödemeler 5 tl ve katları şeklinde gerçekleştirilecektir. Kazanç sayaçları ödeme yapıldıktan sonra sıfırlanacak bir sonraki ödeme dönemine kadar işlemeye devam edecek ve sistem bu şekilde kendini sürdürecektir. Yapılan eylemler başına elde edilecek kazanç tablosuna profil sayfanızdan erişebilirsiniz.

Konu hakkında her türlü sorularınızı özel mesaj yoluyla şahsıma bildirebilirsiniz. Kitlesel Dikta ailesi olarak herkese hayırlı kazançlar dileriz.
KD Ekip - Destek için bir teşekkür yeter.
Ara
}}
Teşekkür edenler:


Konuyu Paylaş

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi